دانلود فایل(پاورپوینت طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده )

پاورپوینت طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده |دانلود فایل|بی اُ|1559571|پاورپوینت طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده ,طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده,دانلود پاورپوینت طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده ,طرز,ساخت,سیپ
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .pptx ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 15 اسلاید

قسمتی از متن .pptx :

طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده

بسیاری از اصول اجرائی حاکم بر بتن ریزیهای معمولی در بتن ریزی با بتن سبــکدانه سازه ای کماکان از اهمیت برخوردار است. مسلما" در بتن های غیر سازه و سبکدانه بسیاری از نکات مورد نظر نمیتواند با اهمیت تلقی شود و عدم رعایت برخی قواعد تا آنجا که به وزن مخصوص بتن ریخته شده لطمه نزند و آنرا بالا نبرد با اهمیت تلقـــی نمیشـــود. اصل پیوستگی و تدوام در بتن ریزی ( عدم ایجاد درز سرد ) ، اصل عدم گیرش یا نزدیکی به گیرش در بتن قبل از ریختن و تراکم ، اصل عدم جدا شدگی مواد (ناهمگنی ) بتن، اصل رعایت دمای مناسب بتن ریزی، اصل عدم آلودگی بتن به مواد مضر، اصل رعایت تراکم صحیح، اصل رعایت پرداخت صحیح سطح بتن، اصل انتخاب صحیح اسلامپ با توجه به وضعیت قطعه و وسایل تراکمی موجود، اصل رعایت و بکارگیری نسبت ها و مقادیر صحیح مصالح و پرهیز از مصرف مواد نا مناسب، و در نهایت اصل عمل آوری صحیح و قالب برداری به موقع و با دقت همواره در این نوع بتن ریزیها مانند بتن های معمولی از اهمیت برخوردار می باشد.

استفاده از مواد مناسب و نسبت های صحیح :

بکار گیری مواد و مصالح مناسب طبق مشخصات پروژه، رعایت مصرف سیمان تازه و غیر فاسد از نوع مورد نظر و مطابق با استاندارد مورد قبول کاملا" مهم می باشد. توزین یا پیمانه کردن دقیق و صحیح مصالح مصرفی طبق طرح اختلاط ارائه شده از اهمیت برخوردار است. بهتر است مصالح سنگی مصرفی به ویژه سبکدانه در شرایطی قرار گیرد که نوسانات رطوبتی اندکی داشته باشد . برای مثال خوبست بدانیم لیکاهای موجود در ایران میتواند تا بیش از 30 درصد آب را در خود جذب و نگهداری کند . بنابراین بین سنگدانه کاملا" خشک و کاملا" اشباع تفاوت فاحشی وجود دارد و میتواند بر اسلامپ حاصله و نسبت آب به سیمان و در نتیجه به مقاومت و دوام بتن سبکدانه سازه ای اثر چشمگیری باقی گذارد . بهر حال اگر بدانیم مثلا" سنگدانه های ما حدود 5 درصد رطوبت دارد میتوانیم مقدار آب مصرفی را تنظیم نمائیم تا به طرح اختلاط مورد نظر دست یابیم.

انتخاب اسلامپ صحیح :

مانند بتن های معمول انتخاب اسلامپ می تواند مهم باشد . از نظر جدا شدگی، آب انداختن، رسیدن به تراکم مورد نظر با توجه به ابعاد قطعه، طرز قرارگیری، وضعیت درهمی میلگردها، وسایل تراکمی موجود قابل تأمین این انتخاب کاملا" معنا دار و با اهمیت است . به دلیل سبکی سنگدانه ها بویژه سبکدانه های درشت احتمال جدا شدگی در بتن شل افزایش می یابد. لذا اسلامپ های بیش از ده سانتی متر ابدا" مطلوب نیست مگر اینکه بتن پر عیاری داشته باشیم، همچنین با وجود موادی مانند میکرو سیلیس ممکنست این جدا شدگی به حداقل برسد.مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت اصلاحات مجدد در صندوق های بیمه اجتماعی🔑پاورپوینت بررسي عوامل محيطي، ويژگي هاي اقليمي و آب و هوايي🔑تحقیق سیاست خارجی ایران در قبال آمریکا🔑تحقیق سوسیال‌ دموکراسی🔑پاورپوینت اصول طراحي اسلايد در ارائه شفاهي🔑پاورپوینت طراحي و ساخت🔑پاورپوینت طراحی موج شکن های سکویی شکل پذیر🔑پاورپوینت اصول عملكرد بازتاب ها و كنترل حركتي🔑تحقیق مقايسه انواع سيستم هاي حمل و نقل درون شهري🔑تحقیق طراحی کتابخانه عمومی🔑تحقیق سوسیال دموکرات ها، عناصر افراطی🔑پاورپوینت طراحی بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب کیش🔑تحقیق طراحی و چیدمان اتاق کودک🔑تحقیق طرح هادی روستای گوش🔑تحقیق سناريوي نفتي براي هزاره جديد🔑تحقیق سنت و مدرنيته تاريخ و قاجار🔑تحقیق تعداد طبقات مدارس🔑تحقیق سیر اندیشه در معماری🔑تحقیق نقد و بررسی آثار معماری جیمز استرلینگ🔑تحقیق طرح اجرائی در معماری داخلی🔑تحقیق نقش کاشي کاري مسجد گوهرشاد در نهادينه سازي فضاي قدسي🔑تحقیق طراحی قیچی🔑تحقیق سازه های فولادی🔑تحقیق سرزمين تالش در شمال ايران🔑تحقیق ستارخان و باقرخان